روش پژوهش برای کودکان دبستانی

نویسنده:
نسرین دخت عماد خراسانی
سال نشر:
۱۳۸۶
نگارنده:
نضهت قریشی

 

این کتاب مبتنی بر تجربیاتی است که نویسنده ض

روش پژوهش برای کودکان دبستانیمن فعالیت های پژوهشی خود و شرکت در دوره های آموزشی ذیربط کسب نموده و به شیوه ی گام به گام روحیه ی پژوهشگری و کسب مهارت های لازم برای آن را در کودکان آموزش می دهد.

۱۳ نمونه ی عملی آموزش برای پژوهش های دبستانی در پایه های مختلف ضمن اینکه الگوی بسیار آسانی به پدر و مادرها و مربیان می دهد زمینه ی اندیشیدن به نمونه های دیگر و گسترش عمل را نیز برای آنان فراهم می کند.

دسته‌ها:
کتاب های مرجع هنر و آموزش خلاق
کتاب های مرجع
کارگاه پژوهش
گروه بندی سنی:
معرفی کتاب‌های مناسب برای کودکان ۷ – ۹ سال
معرفی کتاب‌های مناسب برای کودکان ۱۰ – ۱۲ سال
ارسال شده در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ توسط زهره صمیمی با موضوع معرفی کتاب
نوجوانی دورانی است که در آن هرگونه اشتباه یا قدم نادرست می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری برای فرد و خانواده او داشته باشد، چه بسا تمامی زندگی فرد با یک قدم نادرست در این دوران زایل شود.در این مجله اینترنتی که هنوز بسیار کوچک و نوپا است، سعی بر این است تا بهترین مقالات و گزیده کتابهای روانشناسی، تغذیه، ورزشی، ادبیات و... هر آنچه که مختص این گروه سنی است انتخاب، ترجمه و در دسترس شما حواننده محترم قرار گیرد. شما خواننده‌ی گرامی همیشه بهترین راهنما برای ما در این راه خواهید بود، پس همراه همیشگی ما باشید و ما را از نظرات سازنده، انتقادات و پیشنهادات خود بی نصیب نگذارید. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. زهره صمیمی
سردبیر مجله اینترنتی نوجوان