مروری بر فیلم سگی در راه بازگشت به خانه ؛ A Dog’s Way Home 2019

بلا (Bella) نام سگی است که به صورت اتفاقی با یک جوان به نام لوکاس (Lucas) که
مدافع حقوق حیوانات است و در بیمارستانی کار می کند آشنا می شود. لوکاس که از یک گربه با بچه هایش نگهداری می کرد،‌ با مشکلی مواجه می شود. گربه مادر توسط سازمان کنترل جمعیت حیوانات گرفته می شود و بچه گربه ها تنها می مانند. بلا خیلی زود با دوست لوکاس به نام الیویا و مادر لوکاس دوست می شود و لوکاس و مادرش تصمیمی می گیرند بلا را در خانه خود نگه دارند،‌علیرغم اینکه آپارتمان آنها اجازه نگهداری حیوانات را به آنها نمی دهد.

بلا و لوکاس

دوستی بلا و لوکاس بسیار عمیق می شود ولی دیری نمی گذرد که یکی از دشمانان لوکاس که به دلیل نگهداری لوکاس از گربه ها با او خصومت پیدا کرده،‌تصمیمی می گیرد در اقدامی تلافی جویانه بلا و لوکاس را از هم جدا کند….

از اینجاست که ماجراجویی بلا برای بازگشت به خانه شروع می شود.

اگر شما سگ ها یا گربه ها را دوست دارید، به طور حتم از دیدن هر لحظه از مبارزه بلا در راه بازگشت به خانه لذت خواهید برد . فیلمی برای حیوان دوستان و مدافعان حقوق حیوانات با ماجراجویی های دلهره آور یک سگ و رابطه عمیق او با صاحبش. مجله نوجوان دیدن این فیلم را به شما پیشنهاد می کند.

نام فیلم :‌ سگی در راه بازگشت به خانه (A Dog’s Way Home)

کارگردان : چارلز مارتین اسمیت (Charles Martin Smith )

محصول کشور کانادا

ارسال شده در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۷ توسط زهره صمیمی با موضوع فیلم
نوجوانی دورانی است که در آن هرگونه اشتباه یا قدم نادرست می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری برای فرد و خانواده او داشته باشد، چه بسا تمامی زندگی فرد با یک قدم نادرست در این دوران زایل شود.در این مجله اینترنتی که هنوز بسیار کوچک و نوپا است، سعی بر این است تا بهترین مقالات و گزیده کتابهای روانشناسی، تغذیه، ورزشی، ادبیات و... هر آنچه که مختص این گروه سنی است انتخاب، ترجمه و در دسترس شما حواننده محترم قرار گیرد. شما خواننده‌ی گرامی همیشه بهترین راهنما برای ما در این راه خواهید بود، پس همراه همیشگی ما باشید و ما را از نظرات سازنده، انتقادات و پیشنهادات خود بی نصیب نگذارید. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. زهره صمیمی
سردبیر مجله اینترنتی نوجوان