عادت های خوب والدین موفق

والدین موفق به کودکان خود در مسیر بزرگ شدن کمک می‌کنند تا از این طریق درس‌هایی را بیاموزند که بتوانند در زندگی خود راضی و مثمرثمر باشند. برای اینکه والدین خوبی باشیم باید برای خودمان وقت بگذاریم. هر روز صبر و شکیبایی را به فرزندانتان نشان دهید و بدون این که عصبانی شوید، دوستشان داشته باشید.

5habitsforparenting-800x445

صبح زود از خواب بیدار شوید

اگر بدانید بیدار شدن قبل از بچه‌ها چه تفاوتی در آمادگی شما برای شروع روزتان ایجاد می‌کند، شگفت زده خواهید شد. خواه از آن زمان برای رسیدگی به خود استفاده می‌کنید یا برای سر و سامان دادن به کارهایتان برای شروع روز، بعداً از خود قدردانی می‌کنید. چند دقیقه خواب بیشتر ممکن است با ارزش باشد، اما هنگامی که شما با فریاد بچه‌ها از خواب بیدار می‌شوید، خاطره‌ای تلخی از صبح خواهید داشت. اختصاص دادن زمانی به خود و توجه به خود قبل از رسیدن صبح پرتلاطم، به شما کمک خواهد کرد صبور باشید، زیرا کارهایتان را از قبل سازماندهی کرده‌اید.

در ادامه با ما همراه باشید

 

ارسال شده در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۶ توسط زهره صمیمی با موضوع دسته‌بندی نشده
نوجوانی دورانی است که در آن هرگونه اشتباه یا قدم نادرست می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری برای فرد و خانواده او داشته باشد، چه بسا تمامی زندگی فرد با یک قدم نادرست در این دوران زایل شود.در این مجله اینترنتی که هنوز بسیار کوچک و نوپا است، سعی بر این است تا بهترین مقالات و گزیده کتابهای روانشناسی، تغذیه، ورزشی، ادبیات و... هر آنچه که مختص این گروه سنی است انتخاب، ترجمه و در دسترس شما حواننده محترم قرار گیرد. شما خواننده‌ی گرامی همیشه بهترین راهنما برای ما در این راه خواهید بود، پس همراه همیشگی ما باشید و ما را از نظرات سازنده، انتقادات و پیشنهادات خود بی نصیب نگذارید. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. زهره صمیمی
سردبیر مجله اینترنتی نوجوان